1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DuaFaqe
Aktiviteti i fundit:
20 Gusht 2015
Anëtarësuar:
4 Maj 2015
Postimet:
75
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Korrik 1993 (Mosha: 27)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

DuaFaqe

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27

DuaFaqe - Server VPS me cmime te mrekullueshme per te filluar biznesin tuaj online. www.duafaqe.com - Cmimet fillojne nga 32.99Euro / Vit 7 Maj 2015

DuaFaqe për herë të fundit ishte:
20 Gusht 2015