1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dtsaigon247
Aktiviteti i fundit:
22 Maj 2020
Anëtarësuar:
22 Maj 2020
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
2 Qershor 1998 (Mosha: 21)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

dtsaigon247

Femër, 21

dtsaigon247 për herë të fundit ishte:
22 Maj 2020
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të dtsaigon247.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Femër
  Ditëlindja:
  2 Qershor 1998 (Mosha: 21)
  Ueb Faqeja:
  http://dichthuatsaigon247.com/
  Là một nhà cung cấp dịch vụ dịch thuật, phiên dịch chuyên nghiệp lớn nhất của Việt Nam. Công ty dịch thuật Sài Gòn 247 tại Địa chỉ 47 Điện Biên Phủ, Đakao, Quận 1, TP Hồ Chí Minh đã cung cấp dịch vụ dịch thuật, phiên dịch chất lượng cao cho các tập đoàn đa quốc gia, các tổ chức kinh tế – tài chính, các cơ quan nhà nước, công ty, doanh nghiệp tư nhân và cá nhân tại Việt với chất lượng dịch vụ tiêu chuẩn cao nhất, không có đơn vị nào có thể sánh kịp