1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të drini1986

 1. drini1986 u përgjigjë tek tema Ofertë 10 Web Hosting Falas per ITShqip Antaret.

  une jam interseuar

  20 Maj 2019 në ora 18:56
 2. drini1986 u përgjigjë tek tema Ndihm Per CLICK JACK.

  Une ta ble por jo me vps me dueht trafik reale

  16 Maj 2019 në ora 11:47
 3. drini1986 u përgjigjë tek tema Ndihm Per CLICK JACK.

  Une punoj me c4c neper grupe fb dhe cpc ime shkon nga 1.5 deri ne 5 euro per klik por me duhet shikushmeri dhe nuk di ku me gjet ?

  15 Maj 2019 në ora 16:49