1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members drini1986 is Following

 1. LTH05

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
 2. phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,531
  Pëlqimet:
  624
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. Shkodrani

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. VaLoN

  Co-Founder, Mashkull, nga Mitrovicë, Prishtinë
  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208