1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
drini1986
Aktiviteti i fundit:
3 Maj 2021
Anëtarësuar:
31 Mars 2016
Postimet:
48
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Shkurt 1986 (Mosha: 35)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

drini1986

Anëtar, Mashkull, 35

Petje. Pershentetje te gjithve , a te ben ban google ne qofte se une informacjonet i bej copy paste ne webin tim? 25 Prill 2016

drini1986 për herë të fundit ishte:
3 Maj 2021