1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Drilon1990
Aktiviteti i fundit:
3 Nëntor 2015
Anëtarësuar:
3 Nëntor 2015
Postimet:
1
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shtator 1990 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Drilon1990

Anëtar, Mashkull, 29

Drilon1990 për herë të fundit ishte:
3 Nëntor 2015