1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
drcoder
Aktiviteti i fundit:
25 Janar 2019
Anëtarësuar:
14 Shkurt 2014
Postimet:
42
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Gusht 1994 (Mosha: 26)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirane

Shpërndaje faqen

drcoder

Anëtar, Mashkull, 26, nga Tirane

drcoder për herë të fundit ishte:
25 Janar 2019