1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Dranmoza
Aktiviteti i fundit:
16 Nëntor 2018 në ora 12:54
Anëtarësuar:
5 Prill 2017
Postimet:
76
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Mars 3
Vendndodhja:
Gjermani
Profesioni:
Mjek

Shpërndaje faqen

Dranmoza

Anëtar Fillestar, Mashkull, nga Gjermani

Dranmoza për herë të fundit ishte:
16 Nëntor 2018 në ora 12:54