1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Dr.V!k
Aktiviteti i fundit:
11 Maj 2011
Anëtarësuar:
16 Korrik 2010
Postimet:
94
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

  1. AbC
Ditëlindja:
22 Nëntor 1993 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Dr.V!k

Anëtar Fillestar, 27

Dr.V!k për herë të fundit ishte:
11 Maj 2011