1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Doruntina Shala
Aktiviteti i fundit:
9 Qershor 2019
Anëtarësuar:
9 Qershor 2019
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Ditëlindja:
11 Prill 2004 (Mosha: 16)

Shpërndaje faqen

Doruntina Shala

16

Doruntina Shala për herë të fundit ishte:
9 Qershor 2019