1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Dontsend
Aktiviteti i fundit:
21 Tetor 2012
Anëtarësuar:
17 Nëntor 2010
Postimet:
169
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 2

Ditëlindja:
14 Shkurt 1995 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
N'qysh :P
Profesioni:
Hacking&Cracking,Designer

Shpërndaje faqen

Dontsend

Anëtar Aktiv, 25, nga N'qysh :P

Dontsend për herë të fundit ishte:
21 Tetor 2012