1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DonorKite
Aktiviteti i fundit:
17 Mars 2022
Anëtarësuar:
7 Mars 2022
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1994 (Mosha: 29)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
234th Street, Queens County, New york, 11426, USA

Shpërndaje faqen

DonorKite

Mashkull, 29, nga 234th Street, Queens County, New york, 11426, USA

Donor Management Software - Track donations, Manage records, Decide better. 7 Mars 2022

DonorKite për herë të fundit ishte:
17 Mars 2022