1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Donny
Aktiviteti i fundit:
31 Tetor 2018
Anëtarësuar:
1 Tetor 2018
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Shkurt 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Donny

Anëtar, Mashkull, 24

Donny për herë të fundit ishte:
31 Tetor 2018