1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Donche-x
Aktiviteti i fundit:
25 Maj 2018 në ora 14:10
Anëtarësuar:
4 Shkurt 2010
Postimet:
678
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 1

Shpërndaje faqen

Donche-x

Anëtar i Njohur

Donche-x për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën ipv6 Port forwarding (per ata qe jetojn ne Gjermani), 25 Maj 2018 në ora 14:10