1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
doctorsql
Aktiviteti i fundit:
19 Mars 2013
Anëtarësuar:
14 Shkurt 2010
Postimet:
116
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
31 Tetor 1997 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
Diku aty !

Shpërndaje faqen

doctorsql

Anëtar Aktiv, 23, nga Diku aty !

doctorsql për herë të fundit ishte:
19 Mars 2013