1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dns
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2017 në ora 18:04
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
749
Pëlqimet:
53
Pikë nga trofetë:
58
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Mars 1990 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
Inside Gaming

Shpërndaje faqen

dns

Anëtar i Njohur, Mashkull, 27, nga Inside Gaming

dns për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar listën e forumeve, 20 Nëntor 2017 në ora 18:04