1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DmcBabloki
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2014
Anëtarësuar:
20 Gusht 2010
Postimet:
288
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Maj 1992 (Mosha: 30)
Vendndodhja:
France
Profesioni:
Universitet

Shpërndaje faqen

DmcBabloki

Anëtar Aktiv, Mashkull, 30, nga France

Tragjedi qysh rinia sot, leht po mashtrohet. 8 Maj 2014

DmcBabloki për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2014