1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dionis11
Aktiviteti i fundit:
8 Korrik 2018
Anëtarësuar:
29 Qershor 2018
Postimet:
6
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1985 (Mosha: 34)

Shpërndaje faqen

dionis11

Anëtar, Mashkull, 34

dionis11 për herë të fundit ishte:
8 Korrik 2018