1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dionbalaj
Aktiviteti i fundit:
29 Janar 2019
Anëtarësuar:
20 Tetor 2015
Postimet:
106
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

dionbalaj

Anëtar Aktiv, Mashkull, 29

dionbalaj për herë të fundit ishte:
29 Janar 2019