1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Dimitri
Aktiviteti i fundit:
11 Qershor 2020
Anëtarësuar:
8 Qershor 2020
Postimet:
5
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Ditëlindja:
1 Janar 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Dimitri

Anëtar, 29

Dimitri për herë të fundit ishte:
11 Qershor 2020