1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Dex92
Aktiviteti i fundit:
29 Mars 2015
Anëtarësuar:
28 Mars 2015
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Janar 1992 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Dex92

Anëtar, Mashkull, 29

Dex92 për herë të fundit ishte:
29 Mars 2015