1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DEVILAL
Aktiviteti i fundit:
23 Mars 2019 në ora 22:30
Anëtarësuar:
28 Shkurt 2016
Postimet:
32
Pëlqimet:
18
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Prill 1997 (Mosha: 21)
Profesioni:
Programmer

Shpërndaje faqen

DEVILAL

Anëtar, Mashkull, 21

DEVILAL për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Shitet faqe ne facebook 16k+ top USA , me adbreak, 23 Mars 2019 në ora 22:30