1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dessiGGNer
Aktiviteti i fundit:
11 Gusht 2011
Anëtarësuar:
10 Dhjetor 2010
Postimet:
167
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Shpërndaje faqen

dessiGGNer

Anëtar Aktiv

dessiGGNer për herë të fundit ishte:
11 Gusht 2011