1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Dentisti
Aktiviteti i fundit:
11 Maj 2019
Anëtarësuar:
22 Shkurt 2017
Postimet:
19
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Qershor 1995 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Dentisti

Anëtar, Mashkull, 23

Dentisti për herë të fundit ishte:
11 Maj 2019