1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Denian
Aktiviteti i fundit:
21 Korrik 2019
Anëtarësuar:
20 Shkurt 2018
Postimet:
16
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Prill 1997 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Denian

Anëtar, Mashkull, 22

Denian për herë të fundit ishte:
21 Korrik 2019