1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DemiB
Aktiviteti i fundit:
16 Janar 2020
Anëtarësuar:
22 Korrik 2013
Postimet:
80
Pëlqimet:
19
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

  1. u3u
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

DemiB

Anëtar Fillestar, Mashkull

DemiB për herë të fundit ishte:
16 Janar 2020