1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
defrim
Aktiviteti i fundit:
12 Shkurt 2019
Anëtarësuar:
26 Korrik 2013
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Prill 1993 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
Prizren

Shpërndaje faqen

defrim

Anëtar, Mashkull, 26, nga Prizren

defrim për herë të fundit ishte:
12 Shkurt 2019