1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DeepImpact
Aktiviteti i fundit:
4 Prill 2019
Anëtarësuar:
24 Tetor 2018
Postimet:
7
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Shtator 1990 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

DeepImpact

Anëtar, Mashkull, 29

DeepImpact për herë të fundit ishte:
4 Prill 2019