1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dee_key
Aktiviteti i fundit:
4 Gusht 2019
Anëtarësuar:
4 Shtator 2018
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
10 Qershor 1995 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

dee_key

Anëtar, Femër, 25

dee_key për herë të fundit ishte:
4 Gusht 2019