1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by Death-Game

 1. Death-Game
 2. Death-Game
 3. Death-Game
  Posto

  Albwarez.org

  +1 me shume :)
  Postuar nga: Death-Game, 1 Shtator 2011 tek forumi: Faqet Shqiptare
 4. Death-Game
  Eshte e mire :)
  Postuar nga: Death-Game, 1 Shtator 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 5. Death-Game
  Posto

  dns

  Ideja e mir realizimi deri diku
  Postuar nga: Death-Game, 1 Shtator 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 6. Death-Game
  Nuk po me pelqen
  Postuar nga: Death-Game, 1 Shtator 2011 tek forumi: Punimet Tuaja
 7. Death-Game
 8. Death-Game
 9. Death-Game
 10. Death-Game
 11. Death-Game
 12. Death-Game
  Mire se vjen Al..:D kalo mire ;)!
  Postuar nga: Death-Game, 7 Korrik 2011 tek forumi: Prezantimi
 13. Death-Game
 14. Death-Game