1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Death-Game
Aktiviteti i fundit:
2 Prill 2014
Anëtarësuar:
17 Maj 2010
Postimet:
74
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6

Ndjekësit 2

Ditëlindja:
29 Nëntor 1993 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Death-Game

Anëtar Fillestar, 27

Death-Game për herë të fundit ishte:
2 Prill 2014