1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ddrilonb
Aktiviteti i fundit:
19 Shtator 2016
Anëtarësuar:
18 Shtator 2016
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Nëntor 1996 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

ddrilonb

Anëtar, Mashkull, 23

ddrilonb për herë të fundit ishte:
19 Shtator 2016