1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dDitt.
Aktiviteti i fundit:
8 Gusht 2013
Anëtarësuar:
28 Gusht 2010
Postimet:
1,376
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
56
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Nëntor 1995 (Mosha: 25)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
iPhone
Profesioni:
Programer

Shpërndaje faqen

dDitt.

Anëtar me Përvoj, Mashkull, 25, nga iPhone

dDitt. për herë të fundit ishte:
8 Gusht 2013