1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
daWIZ
Aktiviteti i fundit:
5 Qershor 2013
Anëtarësuar:
5 Qershor 2013
Postimet:
2
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Maj 1993 (Mosha: 27)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Mitrovicë

Shpërndaje faqen

daWIZ

Anëtar, Mashkull, 27, nga Mitrovicë

daWIZ për herë të fundit ishte:
5 Qershor 2013