1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
davinjoo al
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2019
Anëtarësuar:
6 Shtator 2019
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Tetor 1998 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

davinjoo al

Anëtar, Mashkull, 21

Instagram 10k ne shitje? 7 Shtator 2019

davinjoo al për herë të fundit ishte:
19 Nëntor 2019