1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
davi
Aktiviteti i fundit:
25 Shkurt 2021 në ora 10:17
Anëtarësuar:
20 Prill 2017
Postimet:
40
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Maj 1990 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

davi

Anëtar, Mashkull, 30

davi për herë të fundit ishte:
25 Shkurt 2021 në ora 10:17