1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DarKr0x
Anëtarësuar:
26 Prill 2014
Postimet:
2,670
Pëlqimet:
632
Pikë nga trofetë:
358
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Tetor 1998 (Mosha: 18)
Vendndodhja:
127.0.0.1

Shpërndaje faqen

  1. magica blue
   magica blue
   pershendetje
   Kam disa para ne llogarien time te skrill dhe dua ti terheq
   po me karten time nk i teheq dos spse shuma qe kam depozituar eshte 20E dhe maksimumi qe mund te dergoj ne karten time jan 20 E
   si mund te terheq te gjitha parate ?
  2. Major Lazer s
   Major Lazer s
   kam shum grupa edhe faqe i kom po nuk po muj me pune qitash kom pune ma perpara veq me mylikes amo qitash nuk po muj me qel acc se po duhet me pas faqe te verfikum a munesh me ma ba naj zhgjidhje i nderuar
   1. niko1234
    niko1234
    Shkarko mg auto like ai eshte 100% i sigrte dhe I sakte
    6 Prill 2017
  3. Major Lazer s
   Major Lazer s
   Edhe a ka naj kush qe munet me ma qel ni acc te mylikes
  4. Major Lazer s
   Major Lazer s
   Pershendetej drakrox a munesh me ja qit nike faqes
  5. albmak
   albmak
   Pershendetje DarKr0x deshta me tvet e kam nje faqe shqip ka qe 1 jave qe e kam qel , a muj me apliku me google adsense ose tjeterkun qe tkem ndonje perfitim , ka dikun 500viewsa ne dit FLM
   1. DarKr0x
    DarKr0x
    Pershendetje
    Nuk mund te aplikosh ne google adsense pasi nuk e supporton gjuhen shqipe.
    Nuk mund te te jap sygjerim per web shqip pasi nuk kam eksperience.
    Suksese
    13 Dhjetor 2016
   2. albmak
    albmak
    Mos te mirna ateher sepse kam majt shpres per me fitu najsen , Faleminderit
    13 Dhjetor 2016
   3. DarKr0x
    DarKr0x
    Ti merru se ka mundesi te tjera, por qe une nuk i di...
    13 Dhjetor 2016
  6. Koraab
   Koraab
   Ckemi vlla si po kalon a po miresh me naj gje a po rin kot :P
  7. DarKr0x
  8. Koraab
   Koraab
   Mirvjeniiii :A
   1. DarKr0x
    DarKr0x
    Korabiiiiiiii
    27 Prill 2014
  9. The Recoder
   The Recoder
   O noob .. Cne ktu ti :P
   1. DarKr0x
    DarKr0x
    Hahaha po cne ti mer -_-, ti hack hack di ktu ste hyjn ne pune ;)
    27 Prill 2014
  10. DarKr0x
   DarKr0x
   Happy to help.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  6 Tetor 1998 (Mosha: 18)
  Vendndodhja:
  127.0.0.1
  CPU:
  4th Generation Intel Core i3-4005U Processor (3M C
  HDD:
  500GB 5400rpm SATA 6Gbs
  RAM:
  4GB Single Channel DDR3L 1600MHz
  Kartela Grafike:
  Intel(R) HD Graphics 4400
  Sistemi Operativ:
  Windows 10 Home (64bit) English
  Monitori:
  15.6-inch HD (1366 x 768) Truelife LED-Backlit Dis

  Firma

  There is no elevator to success. You have to take the stairs.