1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
dardankrasniqi
Aktiviteti i fundit:
23 Mars 2015
Anëtarësuar:
6 Shkurt 2010
Postimet:
882
Pëlqimet:
15
Pikë nga trofetë:
38
Ditëlindja:
26 Mars 1994 (Mosha: 29)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Pejë

Shpërndaje faqen

dardankrasniqi

Anëtar i Njohur, 29, nga Pejë

dardankrasniqi për herë të fundit ishte:
23 Mars 2015