1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DaNZeL
Aktiviteti i fundit:
6 Prill 2015
Anëtarësuar:
6 Shkurt 2010
Postimet:
66
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
BC / Albanian

Shpërndaje faqen

DaNZeL

Anëtar Fillestar, nga BC / Albanian

DaNZeL për herë të fundit ishte:
6 Prill 2015