1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DamageraL
Aktiviteti i fundit:
17 Qershor 2021 në ora 01:13
Anëtarësuar:
15 Shkurt 2014
Postimet:
333
Pëlqimet:
24
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1992 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Ferizaj

Shpërndaje faqen

DamageraL

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Ferizaj

DamageraL për herë të fundit ishte:
17 Qershor 2021 në ora 01:13