1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për DailyTeCh

 1. 50
  I dhënë: 8 Nëntor 2022

  Big Boss

  Veq sa keni arritur numrin e postimeve 2000, impresionuese.

 2. 20
  I dhënë: 22 Prill 2021

  Tepër i vlerësuar

  Postimet tuaja janë pëlqyer 250 herë.

 3. 20
  I dhënë: 8 Shtator 2017

  Tëpër aktiv!

  1,000 postime? Impresionuese!

 4. 15
  I dhënë: 24 Shkurt 2017

  Seriozisht i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja kanë arritur 100 pëlqime.

 5. 20
  I dhënë: 26 Dhjetor 2015

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 6. 10
  I dhënë: 3 Dhjetor 2015

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 7. 2
  I dhënë: 3 Gusht 2013

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 8. 10
  I dhënë: 18 Maj 2013

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 9. 5
  I dhënë: 18 Maj 2013

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 10. 1
  I dhënë: 18 Maj 2013

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.