1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të DailyTeCh

 1. DailyTeCh liked beyourself's post in the thread Pyetje Instant Article po mbyllet, cilat jane alternativat?.

  Google AdSense

  7 Dhjetor 2022 në ora 22:24
 2. DailyTeCh liked bilallizzz's post in the thread Google Adsense Approved (Artikull copy paste) jo nga un.

  Përshëndetje sapo kam bërë një temë në lidhje me "Më pyesni për miratimin e AdSense", pashë që shumë njerëz po luftojnë për të marrë...

  5 Dhjetor 2022 në ora 10:11
 3. DailyTeCh liked Flori.007's post in the thread Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  Forumet me sa kuptoj un krijohen per bashkpunim e per ndihm njeri tjetrit jo me u hap me tregu qe ej ja un e kam 1 metod qe fitoj e ti...

  4 Dhjetor 2022 në ora 10:07
 4. DailyTeCh u përgjigjë tek tema Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  nuk duhet diskutu mesazhet private vella edhe nese te ka lut x antari perndryshe esht e drejt e jotja me ke ndan metoden tende te...

  4 Dhjetor 2022 në ora 00:27
 5. DailyTeCh liked beyourself's post in the thread Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  Nuk kam cfare te them, me shum komentova per qef. Kjo tem nuk duhet te ishte hapur fare. Ndoshta ti mund ta kesh kete metode, po ben...

  4 Dhjetor 2022 në ora 00:26
 6. DailyTeCh u përgjigjë tek tema Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  Nuk behet nami edhe me ja msu dikutj A.B.C-en e fitmit online kuptohet qe s`ja ke borgj askujt ,normal duhet gjithesecili me lodh vetin...

  3 Dhjetor 2022 në ora 19:42
 7. DailyTeCh liked miraxh's post in the thread Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  per mendimin tim metodat duhen treguar ne kete forum, pastaj se sa tru ke ti me e vra trurin qe ajo metoda te eci perpara eshte gje...

  3 Dhjetor 2022 në ora 09:40
 8. DailyTeCh liked aksham's post in the thread Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  A ma gjen dikun ku e kam reklamu qe fitoj lek un? Vetem nese ka ra tema, Thjesht njeher pata pyt se per me shit metoden edhe ka kalu ajo...

  3 Dhjetor 2022 në ora 09:40
 9. DailyTeCh u përgjigjë tek tema Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  Ateher nuk ke nevoj me tregu ktu sa fiton sikur don te provokon vlla, normal secili ka qef te fiton, mandej edhe ty dikush te ka ndihmu...

  3 Dhjetor 2022 në ora 09:07
 10. DailyTeCh u përgjigjë tek tema Cka esht puna e disa antarve ktu!.

  Ani de nuk behet nami me nda dicka edhe me antart e forumit

  3 Dhjetor 2022 në ora 00:03