1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
DailyTeCh
Aktiviteti i fundit:
2 Tetor 2023 në ora 17:05
Anëtarësuar:
4 Janar 2013
Postimet:
2,067
Pëlqimet:
298
Pikë nga trofetë:
153

Shpërndaje faqen

DailyTeCh

Anëtar Legjendë

DailyTeCh për herë të fundit ishte:
2 Tetor 2023 në ora 17:05
  1. MIL
   MIL
   Pershendetje, vetem deshta ta di a je tu punu me Adsens edhe qysh po te ece a po ke probleme, se une deri te shtatori i viti 2019 kam punu nja dy faqet mi bllokun reklmat dhe e fundit ke kur ma bllokunen edhe ADSENSIn tash jam ka punoj me media.net po spo jam i knaqur me ta :S.
  2. its6enti
   its6enti
   a mund te pyes diqka rreth ads ??
   1. View previous comments...
   2. its6enti
    its6enti
    nuk besoj qe shkon se nuk ja kom jep rrugen kom gabu po a muj tash tja ndrroj ?
    7 Prill 2016
   3. DailyTeCh
    DailyTeCh
    Po ndrroja adresen dhe prit kur te del opcion me be request new pin apo resend PIN.
    7 Prill 2016
   4. its6enti
    its6enti
    dmth muj mejher a? edhe a kishe mujt me mtregu qa duhet mi jep ps emrin e qati qe o lokali se un po du me qu en ni lokal qe ma ka jep njani adresen a veq emrin e lokalit a qysh
    7 Prill 2016
  3. ZhuuLaa
  4. samiriii
   samiriii
   tung,, shoki kam nje pyetje per google ads, a mund ti tuboj dy apo tre check te google adsense dhe pastaj ti dorezoj pernjeher ne bank,
   1. DailyTeCh pëlqen postimin.
   2. DailyTeCh
    DailyTeCh
    PO MUNDESH me i grumbullu dy apo 3 check un ket muaj i kam dorzu 2 check per njeher, por mundesh me ndal Pauz Adsens qe mos ti fergu CHECK cdo muaj i mbledh me gjat koh dhe me pas e ben kerkes per check... apo fiton hic me adsens dhe si po punon me cka po punon..
    20 Qershor 2013
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...