1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Da Dimy
Aktiviteti i fundit:
15 Korrik 2019 në ora 13:43
Anëtarësuar:
5 Gusht 2013
Postimet:
276
Pëlqimet:
59
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Da Dimy

Anëtar Aktiv, Mashkull

Da Dimy për herë të fundit ishte:
15 Korrik 2019 në ora 13:43