1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
D3LL4
Aktiviteti i fundit:
6 Gusht 2020 në ora 16:51
Anëtarësuar:
9 Mars 2019
Postimet:
271
Pëlqimet:
66
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Gusht 1993 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

D3LL4

Anëtar Aktiv, Mashkull, 26

D3LL4 për herë të fundit ishte:
6 Gusht 2020 në ora 16:51