1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të d0NnnYy

 1. d0NnnYy u përgjigjë tek tema Kërkoj Nje /themes për Wordpress!.

  provoje edhe kta mun hin nashta npun https://afthemes.com/products/autoshop/

  25 Maj 2020 në ora 00:59
 2. d0NnnYy u përgjigjë tek tema Kërkoj Mp3 Script PHP për muzika.

  [IMG] jon moqme po nashti kryjn punn http://www.mediafire.com/file/dhg3kl1bxeopc8r/Mp3_Script__8copa.rar/file

  25 Maj 2020 në ora 00:53