1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
cyber-leo
Aktiviteti i fundit:
26 Nëntor 2012
Anëtarësuar:
12 Janar 2011
Postimet:
438
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 2

Ditëlindja:
Prill 13
Vendndodhja:
N'ITshqip
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

cyber-leo

Anëtar Aktiv, nga N'ITshqip

cyber-leo për herë të fundit ishte:
26 Nëntor 2012