1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Cyber 111
Aktiviteti i fundit:
11 Korrik 2020
Anëtarësuar:
10 Korrik 2020
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Qershor 1998 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Cyber 111

Mashkull, 22

Pershendetje doja tju pyesja per kte kompanin nese ndonje esht punsuar ketu. Esht kompani serioze apo mashtruese. Krypto consulting academy 10 Korrik 2020

Cyber 111 për herë të fundit ishte:
11 Korrik 2020