1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Crypton
Aktiviteti i fundit:
7 Shkurt 2019
Anëtarësuar:
7 Mars 2018
Postimet:
74
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Korrik 1991 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Crypton

Anëtar Fillestar, Mashkull, 29

WEB DEVELOPER 27 Shtator 2018

Crypton për herë të fundit ishte:
7 Shkurt 2019