1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Crypto Albo
Aktiviteti i fundit:
10 Mars 2022
Anëtarësuar:
25 Nëntor 2021
Postimet:
8
Pëlqimet:
29
Pikë nga trofetë:
13

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Blockchain
Profesioni:
Crypto-evangelist

Shpërndaje faqen

Crypto Albo

Anëtar, Mashkull, nga Blockchain

Crypto Albo për herë të fundit ishte:
10 Mars 2022